Bez čeho se neobejde žádný outdoorový nadšenec

noze728x90.jpg

wenger - lidé na výletě

Balení na výpravu zkušeným nebo nedej bože začínajícím „outdooristům“ patrně nezávidí jediná duše. Každý milovník přírody ví, že situace v terénu se může změnit každým okamžikem. Nepsaný zákon schválnosti praví, že právě to, co momentálně nejvíce potřebujete, zůstalo vesele položené doma na stole nebo – z vlastní zkušenosti ještě hůře – na střeše auta, odkutáleje se do nejbližšího příkopu. Někdo se neobejde bez fotovybavení, druhý si nedokáže představit cestu bez kompasu/GPS a kapesního nože, pro třetího znamenají všechno třeba úplně jiné položky vybavení… Je samozřejmě velmi individuální, kam „razíte“ a proč tak činíte. O tom byly ale dávno popsány stohy papíru. My se ze své pozice logicky zabýváme hlavně outdoorovými hodinkami.

Ty jsou samozřejmě také nezbytnou součástí vybavení valné většiny dobrodruhů.

Pro tyto i jiné účely skvěle poslouží nedávno představená řada Wenger Squadron  – vysoce kvalitních outdoorových hodinek do náročného prostředí. Jsou luminiscenční (samovolně zářící), vodotěsné do 100 m a díky safírovému sklíčku také skoro nepoškrábatelné. Navíc se vyrábějí v mnoha modifikacích např. dle náročnosti použití v terénu (za nádherné považujeme např. Wenger Squadron Chrono 77060), takže si vybere opravdu každý dobrodruh. Vzhledem k loňské (2013) aktualizaci o dámské modely Wenger Squadron Lady i dobrodruh něžného pohlaví.

Všechny modely této čím dál významnější kolekce firmy pohání švýcarský strojek Ronda 515 / 5030.D, který samozřejmě dbá své pověsti a „šlape jako švýcarské hodinky“ :)

Některé modely jakoby lavírují mezi společenským/módním a outdoorovým stylem (řemínek), takže se neztratí v životem tepající přírodě ani mezi významnými firemními klienty. Jsou líbivé, ale zároveň odolnější než standardní společenské nebo dokonce luxusní hodinky a samozřejmě „švýcarsky kvalitní“. Lidově řečeno – jste s nimi v pohodě kdykoliv kdekoliv.

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Napište odpověď