Taktické brašny a tašky přes rameno

noze728x90.jpg

brašna Maxpedition
Funkční outdoor oblečení a kvalitní vybavení je důležitými položkami pro bezpečnější a pohodlnější pobyt v přírodě. Pokud tedy chcete vyzvat všechny přírodní živly „na souboj“, věnujte výběru vhodného vybavení dostatek času a s nákupem se neunáhlete.

Kdo by si alespoň občas nevyrazil do přírody? K tomu se hodí nejen dobrá fyzická kondice, ale i kvalitní výbava. Představujeme služby e-shopu Armed.cz, kde naleznete zde pestrou nabídku army a outdoor oblečení a vybavení. Pakliže tedy sháníte něco z tohoto sortimentu, zkuste navštívit zmíněný eshop  a jistě něco zajímavého objevíte :)
Batohy a tašky

Když člověk vyráží do přírody třeba i jen na jeden den, tak téměř vždy s sebou bere nějaký batoh, či na kratší výlety, v poslední době populární,  tašky přes rameno. Do batohů či brašen byste neměli zapomenout dát alespoň nějakou základní lékárničku a nůž pro nejnutnější případy. Taktické brašny a tašky se vyrábějí v mnoha verzích a typech, proto si téměř každý najde takovou, která mu velikostně a vzhledově vyhovuje nejvíce. Ve specializovaných obchodech je možné pořídit i tašky, které jsou vyráběny z nepromokavých materiálů a samozřejmostí je do dostatek příslušenství se kterým se možnosti použití ještě rozšíří.

maskáčové funkční triko

Funkční outdoor oblečení

Pro pobyt i pohyb v přírodě je prvotřídní oblečení velmi užitečné a praktické. Pryč jsou časy, kdy se na dlouhé treky vyráželo jen v bavlněném triku. V nabídce na Armed.cz tak třeba zakoupíte pánská trika z kvalitních a hlavně funkčních materiálů. V nabídce najdete jak oblíbená trika v maskáčovém provedení, tak i trička která vypadají jako běžné triko, avšak překvapí Vás svou vysokou funkčností.

Avšak nejen trika mohou být z funkčního materiálu. Při chladnějším počasí jistě oceníte i takzvané podvlíkačky, které Vás zahřejí a zároveň budou od těla odvádět přebytečný pot. Jako svrchní vrstva při nepříznivém počasí se vždy hodí nepromokavá bunda v kombinaci s membránovými kalhotami. Tato, takzvaná hardshellová, vrstva vám ve vhodné kombinaci s funkčním trikem odvádějící pot zajistí skvělý komfort i za vytrvalého deště.  Důležitým doplňkem jsou i pokrývky hlavy, které Vás v letním období ochrání před slunečními paprsky a v zimním naopak před chladem. A nemyslete si, že výše zmíněné vybavení lze pořídit jen pro muže. Výrobci stále více myslí i na něžné pohlaví a děti, takže výlety do přírody ve funkčních věcech může absolvovat celá rodina ;)

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars