Outdoor obchod Český ráj slaví své 25. narozeniny

noze728x90.jpg

Prodejna Český ráj outdoor oslaví letos v listopadu své 25. narozeniny a pro své zákazníky si připravila nejen spoustu zajímavých slev a soutěží, ale i společnou oslavu, na které zkrátka nesmíte chybět! Cesta až sem nebyla vždy úplně jednoduchá. Od založení outdoorové prodejny v roce 1993 přes krušné začátky až po rozšíření kamenné prodejny o internetový e-shop uběhlo již celé čtvrtstoletí. A to si panečku žádá pořádnou oslavu!

Obchod Český ráj slaví 25 let

Obchod Český ráj slaví 25 let

„Je nám už 25. let, ale ambice máme pořád stejně vysoké“

Začátek prodejny se neobešel bez zádrhelů. Jak říká zakladatel Jakub Zitka: „Stavební firma se zpozdila s rekonstrukcí prodejny, jenže já už měl doma zboží, které bylo potřeba prodávat. Proto si pár měsíců chodili zákazníci zboží prohlížet ke mně do bytu“. Ani taková zkušenost ho ale neodradila, vášeň pro outdoor byla silnější a náročnější začátky tak díky svému odhodlání překonal. Nyní jeho práce slaví už 25. narozeniny – ambice však zůstávají stále stejně vysoké, stejně jako snaha nabídnout zákazníkům nejvyšší kvalitu služeb.

Oslavte čtvrtstoletí s Českým rájem a nakupujte se slevou

I když je to prodejna a e-shop Český ráj, který oslavuje jubilejní narozeniny a jakýsi milník na českém trhu, jsou to právě věrní i noví zákazníci, které se Český ráj rozhodl odměnit. Oslavy budou od 16. do 19. listopadu doprovázet slevové akce 20 % na veškerý sortiment – a to jak v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi, tak i v internetovém e-shopu. Oslavujte společně s prodejnou a pořiďte si batohy, spacáky, stany, karimatky nebo zkrátka cokoli jiného za akční cenu. Kdy jindy máte ideální příležitost spojit příjemné s užitečným?

Obchod Český Ráj v Mladé Boleslavi

Obchod Český Ráj v Mladé Boleslavi

Fanoušci na facebookové stránce se mohou těšit na soutěže

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci, kteří dali palec nahoru fanouškovské stránce Českého ráje. I pro ně si outdoor prodejna Český ráj připravila zajímavé soutěže o hodnotné ceny, které by si určitě neměli nechat ujít – vyhrát můžete lákavé produkty i známých značek, jako je například Mammut. Oslavy zkrátka budou probíhat v plném proudu! Pokud ještě nejste fanouškem Českého ráje na sociální síti, napravte to – obchod má pro vás spoustu zajímavých a lákavých překvapení, kterými vám chce udělat radost. A hlavně vám už nikdy neunikne žádná novinka!

25-narozky-pozvanka

Přijďte se pobavit, oslavovat a dát si něco na zub

Oslava půlkulatin zkrátka musí být velkolepá a se vším všudy! Proto si ani vy nenechte ujít oslavu narozenin, která se bude konat dne 15. listopadu přímo na prodejně Český ráj v Mladé Boleslavi (adresa: Staroměstské náměstí 150, 293 01). Kromě dobrého jídla a pití, které zde bude pro všechny nadšené oslavence připraveno, se můžete nechat zlákat i na bohatý program spojený s outdoorem, lezením a turistikou. 25. let slaví prodejna i outdoor shop jen jednou za život a vy u toho rozhodně nesmíte chybět!

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Napište odpověď