Soutěž s Bushmanem o trička z nové kolekce!

noze728x90.jpg

Česká prémiová značka Bushman navrhuje pro všechny, kteří milují svobodu, cestování, objevování a dobrodružství. Je hlavně pro ty, kteří mají silný respekt k přírodě. V prodejnách naleznete modely, které si můžete vzít na exotické expedice do všech koutů světa, ale i jako každodenní outfit do města nebo zaměstnání.

A DWAITBushman oblečení je takřka výlučně vyráběno z přírodních materiálů, protože ve finále každý zjistil, že tyto materiály jsou pro volnočasové aktivity nejlepší. Když se chcete cítit pohodlně, sáhnete zkrátka po oblečení z bavlny nebo lnu.

Oblečení je k dostání na mnoha evropských trzích a díky online prodeji se stává populárnější třeba v Německu a zemích Beneluxu. Kromě podnikání je Bushman zainteresovaný také v řadě zajímavých projektů jako je Bushman for Unicef, Water for Africa nebo Bushman for ZOO.

Značka doprovází cestovatele a dobrodruhy po celém světě a dělá to poctivě už řádku let. Za tuto dobu vytvořila přes čtyřicet unikátních kolekcí a právě ty máš teď možnost soutěžit o tričko Bushman z nové kolekce, která představila kousky jako je tričko s krátkým rukávem Dwait v tmavě hnědé barvě s originálním potiskem Bushman.

Tričko Blunt s potiskem, který byl inspirován indiánským uměním.

B BLUNT

Nebo kostkovanou košili Vassar s dlouhým rukávem, která je ze středně těžkého flanelu v keprové vazbě a na první pohled vás zaujme.

C VASSAR

Jedno ze tří bavlněných triček můžete vyhrát, když správně zodpovíte následující soutěžní otázku.

Kolik let na trhu značka Bushman slaví?

  1. A) 15
  2. B) 19
  3. C) 20

Pro nápovědu se zkuste mrknout na oficiální stránku Bushman.cz ;-)

Třeba právě vy budete mít štěstí a budete vylosování v soutěži o tričko z nové kolekce. Své odpovědi včetně vaší konfekční velikosti zasílejte na email soutez@pandaproduction.cz.

Soutěž probíhá od  7. 9. 2017  do  20. 9. 2017 a výherce bude informován prostřednictvím emailu.

bushman

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Napište odpověď