Tipy na čelové svítilny

noze728x90.jpg

čelovka SilvaPokud se zajímáte o špičkové outdoorové vybavení, máte v současné době možnost vybírat z pestrého sortimentu výrobku. Mezi nimi jistě hrají svou nezastupitelnou roli i outdoorové svítilny. Na co byste si při jejich nákupu měli dát pozor?

Čelové svítilny neboli čelovky neodmyslitelně patří k výbavě při mnoha outdoorových aktivitách. Spolehlivý zdroj světla je totiž při spoustě z nich velice důležitý, jakož i nutnost mít volné ruce. V takovém případě je outdoorová svítilna naprostou nezbytností. Jestliže tedy rovněž sháníte tyto potřebné „pomocníky“ pro venkovní aktivity a hledáte informace, navštivte například eshop Branse.cz, nebo si přečtěte následující řádky.

Kde všude můžete čelovky potřebovat?

Mohlo by se zdát, že čelové svítilny využijí zejména speleologové uvitř jeskyní, kde jsou také skutečně zapotřebí. Zde nicméně jejich upotřebitelnost zdaleka nekončí. Outdoorové svítilny se budou hodit též při horolezectví, ale lze je v podstatě použít při čemkoli, ať už při pěší turistice, cyklistice, vodáctví nebo též při geocachingu. Vždyť kdo by chtěl vzdávat hledání, když je schránka téměř nadosah a začíná se stmívat?

Co by měly outdoorové svítilny splňovat?

čelová svítilna Silva

V každém případě platí, že není svítilna jako svítilna. Ne každý takový výrobek totiž v náročných podmínkách stoprocentně obstojí. Čelovky by měly samozřejmě v prvé řadě přinášet extrémní dosvit, neboť k tomu jsou vlastně určeny. A nepochybně by měly být i vysoce odolné proti vlivům prostředí. Nikdo není dokonalý, a tak je na místě vlastnit outdoorovou svítilnu, která bez výrazného poškození přečká i nějaké menší pády či nárazy.

Dále jsou veledůležité baterie s dlouhou výdrží, protože nenadálé zhasnutí čelovky by Vás přinejmenším nemile překvapilo, a v neposlední řadě je významná i nižší hmotnost. Čelové svítilny by Vás zkrátka neměly nijak omezovat. Podtrženo, sečteno, pro nejrůznější outdoorové aktivity jsou kvalitní svítilny téměř nezbytné. Na Branse.cz je seženete, a to za zajímavé ceny. Co si přát více? :)

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars