Vyzkoušejte letecké zážitky a poznejte svět z ptačí perspektivy

noze728x90.jpg

Do oblak se lidé snažili dostat odnepaměti, ale trvalo dlouho, než se jim to povedlo. My máme štěstí, že žijeme v době, kdy je létání celkem běžné. Sice ne tolik jako jízda vlakem či autobusem, ale kdo chce, ten se proletí. V dopravním letadle, vrtulníku, horkovzdušném balonu nebo s pomocí jiného dopravního prostředku. Který si vyberete vy?

Svět z ptačí perspektivy by měl aspoň jednou v životě zažít každý. Ono to nejspíš nebude jen jednou, protože většina lidí je tím nádherným pohledem fascinována a první cesta do oblak se rozhodně nestává jejich poslední cestou. Pokud si tedy nevyberou zážitek nad vlastní možnosti.

Tandemový seskok je skvělý, ale ne pro každého

Některé zážitky ve vzduchu přežije každý, další jenom ten, kdo má pro strach uděláno. Příkladem může být seskok padákem – pro někoho vysněný zážitek a pro jiného nejhorší trest. Ten pocit svobody, když plachtíte vzduchem, je úžasný, jenže ne všichni jej dokážou ocenit. Pokud tedy víte, že jste strašpytel, zkuste to z jiného konce.

Balon je romantika pro všechny

Naprosto bezpečné jsou  vyhlídkové lety balonem. Za prvé se pohybujete pomalu, ve srovnání s letadlem či skokem padákem, za druhé je s vámi celou dobu v koši odborník, který ví, co a jak. Do balonu mohou děti od 8 let i osoby s vyšší váhou. Ty si však musí připlatit, protože zabírají místo pro dalšího člověka. Plyne z toho ovšem následující: let balonem je vhodný opravdu pro každého.

Řízení letadla je obrovské dobrodružství

Zejména kluky, ale i akční holky, osloví možnost stát se pilotem na zkoušku. Zdá se vám řízení letadla nemožné? Nikoliv. Nepotřebujete žádné speciální dovednosti ani znalosti. Prostě přijdete, vyslechnete si školení a letíte. V letadle je s vámi zkušený pilot, který vám asistuje, takže je zážitek zcela bezpečný. A kdybyste o sebe přece jen měli velký strach, můžete vyzkoušet letecký simulátor, při němž se sice cítíte jako v nebi, avšak celou dobu sedíte bezpečně na zemi.

A kde tohle všechno zažít?

Letecké zážitky dnes nabízí několik společností. Pokud si ovšem nechcete zaplatit zážitek a pak se divit, že se do firmy ani nemůžete dovolat, spolehněte se na osvědčené odborníky – firmu  Letecké zážitky. Ta realizovala lety pro více než 3000 zákazníků, navíc se, na rozdíl od jiných, specializuje opravdu jen a jen na létání, své specializaci tedy velmi dobře rozumí.

Výhodou je určitě také velký  letecký park. Můžete se proletět ve vyhlídkovém letadle Cessna 172, Cessna 210, Tecnam P2006T nebo třeba Antonov AN-2, ze kterého skáčou parašutisté.

Všechny podrobnosti i samotné zážitky si prohlédnete přímo na webu a tam si je také objednáte. Domů vám přijde dárkový poukaz. A pokud jej plánujete koupit někomu blízkému, jistě vás potěší fakt, že se dá vyměnit. To, kdybyste náhodou koupili třeba tandemový seskok a obdarovaný by upřednostnil raději klidný let balonem. Tak na co čekáte?

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Napište odpověď