Doplňky k cestovním zavadadlům

noze728x90.jpg
cestovní kufry samsonite

cestovní kufry samsonite

Pokud se chystáte se na cesty, neměli by jste zapomenout i na „chytré drobnosti“,  které dokáží cestování o něco více zpříjemnit

Balení na dovolenou většinou probíhá formou odškrtávání položek na seznamu. Co by na něm krom běžných věcí, které berete na každou delší cestu nemělo chybět? Zejména kvalitní zavazadlo, které vydrží i náročné cestování a velkou zátěž, a do kterého se s přehledem vejde všechny potřebné věci a i něco navíc. Není nic horšího, než když máte batoh ověšen jako vánoční stromeček, či když se vám zavazadlo dokonce zcela rozpadne v tom nejnevhodnějším momentě.  Může se tedy stát, že zatímco Vy sbíráte v letištní hale rozsypané osobní věci, tak z letištního rozhlasu zní poslední výzva k nástupu na Váš let. Je to tedy jen nástin jedné z těch horších variant a samozřejmě vás nechceme nijak strašit nebo být negativní :)

zámek na kufr

zámek na kufr

Pokud vsadíte na kvalitní batohy či kufry od renomovaných a ověřených výrobců, máte zpravidla vystaráno na několik dalších let. Například zavazadla Samsonite jsou pro svou kvalitu a spolehlivost oblíbena nejen u nás, ale i jinde ve světě.

Cestujete-li na rodinnou dovču někam k moři, tak jistě máte několik kufrů. V tom případě se jsou vhodnými doplňky ke kufru zámeček a jmenovka. Není nic nepříjemnějšího, než ztracené či vykradené zavazadlo. Pojišťovna Vám většinou část hodnoty (mnohdy i celou) ztracených věcí zaplatí, ale i tak to jsou zbytečné starosti navíc.

cestovní polštářek

cestovní polštářek

Samotnou kapitolou bývá cesta na dovolenou, zejména pokud cestujete autobusem či autem. Mějte příjemnou nejen celou dovolenou, ale i cestu na ní. Pořiďte si doplňky pro komfortní cestu, jako třeba nafukovací cestovní polštářek, který nezabere mnoho místa a dokáže zajistit relativně pohodový spánek. Ještě méně místa zabere páska přes oči a špunty do uší.  Doplňky pro komfortní cestu nezaberou téměř žádné místo, ale jejich služby jsou nedocenitelné.

Cestovní pas, letenky, vouchery, hotovost, kreditní karty, … To vše důležité je mít stále při ruce. Zadní kapsa kalhot není zcela bezpečná, proto doporučujeme spíše pořízení nějaké cestovní taštičky na dokumenty.

Většinu výše zmíněných věcí pro své pohodlné cestování můžete pořídit třeba Veturo.cz.

celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars