Nepodceňujte výběr své dovolené: Sledujte 7dílný seriál od Top-Pojištění.cz

noze728x90.jpg

Zájem o dovolenou v chorvatských destinacích neustupuje, ba naopak v posledních letech dokonce roste. Chorvatsko je totiž země velice dobře dostupná automobilem, což českým turistům vyhovuje. Pokud bydlíte třeba na jižní Moravě, můžete se u Jaderského moře ocitnout klidně už za šest až osm hodin (samozřejmě, záleží na provozu). Chystáte se na dovolenou poprvé? A chcete se na ni připravit tak, abyste si odnesli pouze krásné vzpomínky? Sledujte nový seriál Nepodceňujte výběr své dovolené, který připravil portál Top-Pojištění.cz. 

Co všechno seriál obsahuje?

V sedmi dobře vysvětlených dílech se dozvíte, koho vzít na dovolenou, zda cestovat s agenturou, nebo raději bez ní, jak se připravit na kritické chvíle, proč si sjednat cestovní pojištění online a podobně. Seznam dílů je následující: 

  • 1. díl: S kým a kam? 
  • 2. díl: S cestovkou, nebo na vlastní pěst?
  • 3. díl: Jak cestovat na dovolenou?
  • 4. díl: Výběr střechy nad hlavou
  • 5. díl: I dovolená prochází žaludkem
  • 6. díl: Relax, nebo dobrodružství? 
  • 7. díl: Být připraven se vyplatí

Co si představíte, když se řekne třeba „dovolená Chorvatsko autem“? Takřka každého napadne kufr auta plný zavazadel a nafukovacích hraček. V hlavě vám běhají myšlenky, zda jste si sbalili všechny plavky a dvě osušky. Přitom jsou i důležitější věci, jako je třeba cestovní pojištění, na které mnozí turisté stále zapomínají, a potom toho litují. Právě to důležité, co je potřeba před odjezdem zařídit, vám má připomenout tento sedmidílný seriál. 

Jak cestovat na dovolenou?

Velice zajímavý díl je o cestě na dovolenou, respektive o způsobu dopravy. Spousta lidí se totiž nedokáže rozhodnout, jestli zvolit letadlo, vlak, autobus, nebo raději vlastní vozidlo. Právě tento článek vám dá odpověď na vaše otázky. 


celovky728x90.jpg

Byl to super článek? Sdílejte ho na Facebooku ... a přidejte hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Napište odpověď