Výběry nejlepších

10 nejlepších bund na cestování: výběr roku 2024

10 nejlepších bund na cestování: výběr roku 2024

Chcete si užít venkovní aktivity v naprostém pohodlí? Na to budete potřebovat seznam 10 nejlepších bund na cestování, ze kterých si vybere každý bez ohledu na preference. Nejlepší bude, když si zvolíte bundu podle činnosti a místa, na které vyrážíte. Na hory budete potřebovat trochu jiný materiál a model než na ferratu nebo obyčejný výlet do okolí.

Bunda hory

Vybírejte bundu podle aktivity

Outdoorovou bundu byste vždy měli vybírat podle toho, co chcete dělat. 10 nejlepších bund na cestování vám nabídnou široké spektrum možností. Snadno se můžete rozhodnout podle předpokládaných aktivit, jaká bunda pro vás bude nejlepší. Vybrali jsme modely a značky, které jsou velmi kvalitní, ale nepatří mezi nejdražší na trhu.

AktivitaModel bundy
Vysokohorská turistikaSir Joseph Atol Hooded W
LyžováníOrtovox Piz Boe Jacket
HorySir Joseph Terag II
MěstoRab Downpour Eco
PřírodaFjällräven Vardag Anorak W
TuristikaMontura Pac Mind W
FerrataDirect Alpine Dru Light
SkályMountain Equipment Squall Hooded W
VýletyHannah Felder II
Stylová bundaRevolution Race
Bunda na lyžování

Nespoléhejte jen na jeden model

Prakticky všechny modely jsou nepromokavé, protože to na výletech a výpravách potřebujete nejvíce. Některé z nich jsou také velmi teplé, protože na horách nebo na lyžích musíte být v teple. Právě proto se musíte řídit podle toho, kam máte namířeno. Nejlepší je pořídit si hned několik z nich. Před dovolenou nebo výletem si potom jen vyberete, který z modelů pro vás bude nejlepší. Vždy byste měli mít ve skříni bundu:

  • na hory (zimní),
  • na chladné a deštivé letní dny,
  • na jaro / podzim,
  • stylovou do města.

Cestování bude pohodlné jen v případě, že se na něj dobře připravíte. Mít po ruce pohodlnou a kvalitní bundu je jen jednou z věcí, kterou můžete udělat pro své pohodlí. Podívejte se na jednotlivé modely a jistě si najdete ty, které se vám budou líbit a zároveň je naplno využijete na svých cestách.

Ohodnoťte tento příspěvek