Výběry nejlepších

Nejlepší chladící tašky 2021

Nejlepší chladící tašky 2021

Chladící taška je kámoš všech pikniků, výletů, kempování a taky kvalitního občerstvení na cesty! Takže v podstatě letní must have. Obzvlášť pokud letošní dovolené budou stále trochu v duchu “udělej si sám”. V tomto článku mrkneme na ty praktické, ve kterých bude sixpacku piva nejlíp, ale i designovky na piknik ve městě.

Nejlepší chladící tašky podle recenzí uživatelů

Spokey San Remo 

Obrázek zobrazuje produkt Spokey San Remo 52 x 20 x 40 cm

V recenzích uživatelů vyhrává klasika. Větší vnitřní prostor o objemu 21 litrů je uzavíratelný zipem a z vnější strany je praktická kapsička na suchý zip ideální na drobnosti. Vnější materiál je kvalitní polyester vyztužený PE pěnou, vnitřní hliníková fólie. Díky tomu vydrží jídlo v chladu až několik hodin. Designově je to hezký kousek s veselým potiskem, na pláži určitě poslouží dobře. Široké popruhy potěší obzvlášť když budete mít tašku zaplněnou až po okraj, nebudou vás na ramenou řezat.

V recenzích uživatelé oceňují její praktičnost a i funkčnost. 

Dema CoolBag

Obrázek zobrazuje produkt Dema CoolBag 32 l

O trochu větší a o trochu levnější konkurent Spokey San Remo. Uzavírání pomocí 2 zipů umožní lehký přístup dovnitř. Vnější kapsa je zase ideální na klíče nebo drobné. Taška připomíná svým obdélníkovým, vyztuženým tvarem přepravku, ale tím, že se výrobce držel jednobarevného provedení (černá, modrá, oranžová) s černými popruhy, které se dají nastavit, vypadá poměrně elegantně a neurazí. Může se hodit třeba i na nákupy. Objem je 32 litrů, takže téměř takový menší příruční kufr. I hmotnost je trochu vyšší, 0,6 kg. 

Nejlepší chladící tašky pro náročné 

Crivit 20l 

Obrázek zobrazuje produkt CRIVIT 20 l

Lidl umí! Pokud se vám nechce tahat taška v ruce, protože si rádi užíváte pikniky či grilování tam, kde asfaltové cesty už nevedou, tenhle chladící batůžek se vám bude rozhodně líbit. Navíc garantuje až 6 hodin chladu bez chladících vložek. Popruhy jsou nastavitelné a polstrované, takže i když využijete maximální nosnost 9 kg, popruh vás nebude řezat. Hlavní přihrádka má objem 20 litrů, každopádně velmi praktické jsou i dvě vnější síťové kapsy. Navíc je batůžek moc hezký, můžete si vybrat z červené nebo modré varianty.

Nejlepší chladící taška do města

Termobrašna Orion Grid

Obrázek zobrazuje produkt Orion Grid 9 l

Někdy není cílem nabalit do tašku co nejvíc plechovek, ale uchovat svačinu nebo třeba dezert čerstvý, i když vás čeká dlouhý den ve městě. Na to je potom ideální tato termobrašna o objemu 9 litrů. Termoizolační vložka zajišťuje vysokou funkčnost. Výborně se dovnitř vejde několik plastových dóz, které poskládáte na sebe. Praktické je zavírání na zip a postranní kapsička třeba na mobil a klíče. Brašna vypadá v podstatě jako textilní kabelka, v šedé barvě se vzorem vypadá elegantně a vůbec se nemusíte stydět vzít si ji do víru města. 

5/5 - (83 votes)