Výběry nejlepších

Nejlepší vaky na záda 2021

Nejlepší vaky na záda 2021

Vaky na záda jsou ideálními parťáky pro všechny fyzicky aktivní jedince. Využít je totiž lze nejen pro každodenní nošení ve městě, ale jedná se především o optimální zavazadla na tréninky nebo kratší výlety do přírody. Velmi se přitom hodí na sportovní oblečení a doplňky, ale také na další nezbytné věci. V našem výčtu nejlepších vaků na záda, které máte aktuálně k dispozici, jsme se přitom zaměřili na kvalitní produkty, které jsou zároveň cenově dostupné.

Nejlepší vak na záda dle hodnocení uživatelů

inSPORTline Bolsier

Obrázek zobrazuje produkt inSPORTline Bolsier

Mezi vaky na záda u českých nakupujících dominují produkty tuzemské značky inSPORTline, které si lze pořídit v mnoha variantách. Mezi zákazníky je aktuálně zřejmě nejlépe hodnocený vak inSPORTline Bolsier, který je vyrobený z tkaniny z polyesteru, jež ho činí odolným proti poškození. Navíc je velmi malý (50×30 cm) a lehký (44 g), což je praktické, na druhou stranu se hodí pouze pro věci na trénink, případně na kratší výlety.

Vak na záda inSPORTline Bolsier kupující zaujal i designem a snadným čištěním, přičemž praktická je i ochrana před kratším deštěm. Navíc se dá nosit variabilně, tedy nejen na zádech jako batoh, ale také přes rameno. Potěšující je i velmi nízká cena, neboť toto zavazadlo vás nebude stát víc než pár stovek. Na druhou stranu někomu nevyhovují menší rozměry, nicméně v tomto ohledu daný vak nijak výrazně nevybočuje z dalších produktů. 

Optimální řešení pro děti

Oxy Black Line

Obrázek zobrazuje produkt Karton P+P vak na záda Oxy black line white

Pokud hledáte vak na záda, který je optimálním řešením pro děti, můžete se zaměřit na Oxy Black Line, jenž se hodí především pro školáky, ačkoli je vhodný už pro holky a kluky od 5 let. V tomto zavazadle lze nosit přezůvky, ale také boty a převlečení na trénink. Uplatnění ovšem může nalézt i na kratším rodinném výletě do přírody. Tento vak zaujme moderním designem, na vysoké úrovni jsou ovšem i jeho jednotlivé praktické vlastnosti.

Oxy Black Line je vyroben z omyvatelného materiálu, kterým je 100% polyester, což zaručuje snadné čištění, které stačí provádět hadříkem. Zároveň je komfortní, a to díky přítomnosti pevných tkanic, jež zajišťují pohodlné nošení na zádech i rychlé otevírání a zavírání. Nakupující navíc kvitují nízkou pořizovací cenu, neboť jde opět o velmi levný vak na záda. Sice má znovu menší rozměry (44×37 cm), při určení pro děti ale nejde o větší problém.

Ideální pro sportovce

Under Armour Ozsee Sackpack

Obrázek zobrazuje produkt Under Armour Ozsee Sackpack

Vak na záda Ozsee Sackpack od proslulé značky Under Armour představuje velmi vhodné řešení pro sportovce, neboť se jedná o optimální zavazadlo pro sportovní oblečení, doplňky a další věci, které jsou nezbytné pro fyzicky aktivní jedince. Tento vak byl vyroben ze 100% polyesteru, což má pozitivní vliv na odolnost proti mechanickému poškození. Daný materiál navíc zajišťuje snadné čištění, přičemž potěší i stálobarevností. 

Under Armour Ozsee Sackpack je menší (45×35 cm), takže se hodí i pro děti, přičemž jeho majitelé pozitivně hodnotí především jeho vysokou komfortnost. Šňůrky jsou totiž široké, díky čemuž se nezařezávají do ramen a navíc potěší i plastový hrudní klip, který umožňuje popruhy spojit v oblasti hrudníku, takže vak neklouže z ramen. Někteří uživatelé upozorňují na vyšší cenu, na druhou stranu si je možné pořídit několikanásobně dražší vaky.

Nejlepší vak na záda do přírody

Nike gymsack Brasilia GMSK

Obrázek zobrazuje produkt Nike gymsack Brasilia Training BA5953 010 černá

Značku Nike asi netřeba představovat, protože její produkty jsou známé desítky let. Patří mezi ně i gymsack Brasilia GMSK, který se hodí jak na tréninky, tak na výlety do přírody i pro volnočasové aktivity. Jedná se totiž o prostorný vak na záda, který disponuje objemem 23 litrů. Pokud byly tedy výše zmíněné produkty menších rozměrů, Nike gymsack Brasilia GMSK naopak bude vyhovovat těm, kteří do tohoto zavazadla potřebují umístit více věcí.

Tento vak na záda je vyroben z lehké a zároveň odolné tkaniny. Uživatelé navíc kvitují i vnitřní rozdělení na dvě části, stejně jako přední kapsičku na drobnější předměty. Potěší rovněž vložky ze síťoviny, které zaručují zvýšenou prodyšnost, což je praktické především na delších túrách. Nike gymsack Brasilia GMSK zaujme i zpevněnou spodní částí, která se podílí na ochraně proti poškození. To vše si přitom můžete pořídit za velmi nízkou cenu

5/5 - (82 votes)