Ostatní

Co dělat v zimě: Vyberte si ze skvělých 6 tipů!

Co dělat v zimě: Vyberte si ze skvělých 6 tipů!

Záleží zcela na vašem osobním pohledu, zda pro vás zima bude výhodou či nevýhodou. I v zimě je totiž co dělat, a to doma i venku. Chladné počasí pro vás může přinést spoustu výhod. Zajímá vás jaké a co dělat v zimě? Vše vám prozradíme v tomto článku.

Dětská zábavní centra

Jestliže máte malé děti, využijte zimní počasí pro návštěvu vnitřních zábavních parků. V každém větším městě je větší herna pro děti i pro dospělé nebo trampolínové či lanové centrum.

5D kina

Vyzkoušejte zážitek v podobě 5D kina. Bude se s vámi hýbat sedačka a ucítíte také vítr ve vlasech. Lístek do 5D kina stojí pár korun a zábavu si na pár minut užije celá rodina.

Divadla

Jestliže běžně nechodíte za kulturou, je na čase to změnit. Chladné zimní počasí se samo nabízí k tomu, abyste vyrazili do divadla. Stačí jedno představení, abyste se stali milovníky divadel a podobných kulturních zážitků.

Oblečte si elegantní outfit, společenské boty na podpatku a svého milého oblékněte do plátěných kalhot a bílé sexy košile. Vyberte si v široké nabídce divadelního programu nějakou komedii a společně se bavte!

Stolní hry

Že vás představa stolních her nudí? Tomu může být snadno konec, stačí si totiž vybrat dobrou stolní hru, která zabaví vás i členy vaší rodiny! Největší výhodou všech společenských her je ta, že sbližuje. Vypněte proto WIFI, přichystejte si občerstvení a bavte se.

A jaké stolní hry vybrat? Nabídka je rozmanitá. Můžete zkusit novou verzi klasických dostihů a sázek nebo staré dobré šachy.

Filmový večer

Uspořádejte doma filmový večer! Nachystejte zásoby teplého popcornu, sladké limonády i něco ostřejšího na zahřátí. Bojíte se hororů? S ostatními členy vaší domácnosti se bát rozhodně nebudete!

Beauty den

Nemusíte nutně chodit do kosmetických salónů. Vyberte si jeden den, který bude pouze pro vás a pečujte o sebe. Nabarvěte si obočí, vlasy nebo vyzkoušejte manikúru podle zaučených návodů na tomto webu.

Ohodnoťte tento příspěvek