Tipy na výlety

Kam na výlet s dětmi?

Přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit na výlet za každého počasí? Zábavní park Fábula nabízí úžasné atrakce venku, pod střechou i v příjemném chládku pohádkového sklepení.

Zážitkový areál skřítka Fábuly leží na rozhraní nádherných krajů Vysočina a Jižní Čechy. Kvete zde turistika, můžete vyrazit i na kolo a není zde nouze ani o zajímavá místa. Jedinečný víkend či dovolená s dětmi propojená s celodenním výletem do zábavního parku Fábula dostane zcela nový rozměr. Park najdete v malém městečku jménem Kamenice nad Lipou. Kolem je hned několik různých ubytovacích zařízení. Úzkokolejnou tratí se můžete vypravit do Jindřichova Hradce. Od července můžete nasednout i do parní lokomotivy a užít si prázdninové úterní a čtvrteční jízdy S párou za Fábulou.

Zajímavý program

Čeká vás zajímavý program na víkend pro děti i dospělé všeho věku, který zabírá i na děti, které běžná zábava už moc nebere. Zábavní park Fábula je ideální tip pro rodinný výlet. Novinkou sezony 2019 je tajemná místnost, kde zažijete spoustu napětí, poznáte své smysly a ponoříte se do tmy. Při hledání cesty ven z temné místnosti plné překážek zažijete ten pravý adrenalin a spoustu legrace. Pokud tedy opět přemýšlíte, kam vyrazit na výlet s dětmi, čtěte dál.

Zábavní park Fábula

Myšlenkou parku Fábula je zabavit všechny generace a nabídnout jim opravdu nepřeberné množství druhů zábavy. Každý si zde přijde na své a na konci dne si uvědomíte, že vám vlastně vůbec nechyběl tablet ani počítač. Odnesete si s sebou domů spoustu zážitků a vědomí, že jste dokázali překonat sami sebe. Pro školáky ve věku 6 až 15 let je toho v parku Fábula připraveno velmi mnoho. Únikovka Útěk ze žaláře, je pak atrakcí, kterou můžete jako jedinou navštívit samostatně. Občerství vás Hostinec u loupežníka Bambitky nebo zdejší cukrárna.

Co zde zažijete

Čeká zde na vás zcela nový program s animátory, temná místnost, nové herny, mini ZOO se zvířátky a rozšířené venkovní hřiště. Těšit se můžete na oblíbenou cestu pohádkovým sklepením plnou pohádkových postav, které hýří vtipem, únikovou hru a tvoření v dílnách. V prvním patře budovy je interaktivní Igráčkova expozice, kde se na 12. panelech děti i dospělí baví informacemi z optiky nebo časových pásem. Těšit se můžete i na výstavu Svět panenek. Můžete bez obav přijet i za špatného počasí a deště. Za deště či v parném horku probíhá zábava pod střechou, za pěkného počasí pak část programu probíhá i venku. Celý areál je oplocen a žádné dítko se zde opravdu neztratí.

Parním vlakem do Fábuly

Zážitkový výlet do parku Fábula můžete spojit také s romantickou cestou parním vláčkem. Ten jezdí do parku Fábula v letním období pravidelně. Můžete se nechat opojit gastronomickým zážitkem při návštěvě nově zrekonstruovaného Kamenického pivovaru, ale i prohlídkou místního zámku s krásnými zahradami a jejich prastarou zámeckou lípou. V blízkém okolí se navíc nachází i jedno z nejčistších koupališť v jižních Čechách v podobě lomu Antonka. Ten je vzdálený jen 2 km od parku Fábula. A právě zábavní park Fábula je plný překvapení.

Typ na jedinečný školní výlet

Díky parku Fábula můžete odměnit sebe i své žáky za celoroční úsilí dnem plným jedinečných zážitků v parku Fábula. Zábavní park Fábula letos navíc nabízí dětem i pedagogům zbrusu nové atrakce. Pro maximální komfort byla snížena kapacitu parku. U Fábuly nenajdete davy cizích dětí, zmatky a fronty. Čeká vás zde příjemné rodinné prostředí, dostatek místa a času na všechny nabízené atrakce. Školní výlet je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Zábavný, interaktivní i naučný celodenní program překypuje zážitky. Připravil jej pro vás tým profesionálů z oblasti školství, cestovního ruchu a divadla. Jde tak o jedinečný typ i na školní výlety.

Ohodnoťte tento příspěvek