Tipy na výlety

Kam vyrazit na in-line brusle v České republice

Kam vyrazit na in-line brusle v České republice

Příjemné teploty přímo vybízejí k výletu na jednu z tras, kde si můžete naplno užít vítr ve vlasech při jízdě na in-line bruslích. Kam se vydat, abyste si užili dobrý povrch a krásnou přírodu? Objevte nové místo, které si zamilujete.

in-line dráha pod Ještědem

Dejte si do těla v Liberci

Od dubna do října si můžete vychutnat projížďku na upravené trase v areálu Sport Parku v Liberci. Čeká na vás necelý kilometr a půl dráhy vhodné pro bruslaře i cyklisty. Zaparkujte zdarma v areálu Městského stadionu Liberec, kde se vydáte na cestu. Až si dáte pořádně do těla, můžete vjet i s bruslemi na terasu A-styl centra, kde se můžete občerstvit a využít sprchy a sociální zařízení.

To nejlepší najdete v Mostě

Až budete na návštěvě v Mostě, nezapomeňte si přibalit také brusle. Nevyužít dráhu slouhou přes 3 kilometry by totiž byla velká škoda! Dráhu s kvalitním asfaltem naleznete po obvodu dostihové trati v areálu závodiště Hipodromu Most. Dokonce se jedná o dráhu, která splňuje potřebné parametry pro pořádání závodů – naleznete na ní i dvě půlkilometrové rovinky, na kterých to můžete pořádně rozjet. Dráha je otevřená od dubna do září denně od 8 do 20 hodin, uzavřená je pouze v případě konání akcí.

plánek in-line dráhy v Mostě

Krásy Moravy na bruslích

Délka cyklotrasy, která lemuje Baťův kanál, oblíbený cíl turistů na Jižní Moravě, je 80 kilometrů. Cyklostezka vedoucí z Kroměříže až do Hodonína je přitom téměř v celé své délce vhodná i pro bruslaře, takže se na ni můžete napojit na vámi zvoleném místě, a užít si rovný a přehledný terén, na kterém se rozhodně vyřádíte! Cestu si můžete zpříjemnit také plavbou po Baťově kanálu.

cyklo a inline trasa „Baťův kanál“

Upravených tras vhodných pro bruslaře každým rokem přibývá. Vyhlédněte si vhodný den a vyrazte objevovat krásy naší země na in-linech! Kam se vydáte vy?

Ohodnoťte tento příspěvek